Skip to content
prostowanie keratynowe Zielona Góra

prostowanie keratynowe

zdrowe i proste

włosy

Keratynowe prostowanie włosów

Prostowanie keratynowe to zabieg regenerujący włosy. Intensywnie odżywia kosmyki, odbudowuje je i nadaje im zdrowy połysk. Proste włosy są tak naprawdę efektem ubocznym po zabiegu keratynowym – jego głównym celem jest przede wszystkim zregenerowanie zniszczonych włosów. Po keratynowym prostowaniu włosy nie wymagają wiele, by wyglądać pięknie – nie trzeba ich prostować i układać.

Sekret keratynowego prostowania włosów tkwi właśnie w keratynie, która jest podstawowym budulcem włosów. Podczas zabiegu wnika w ubytki zniszczonych kosmyków, nadając im grubości i elastyczności. Dlatego też wprowadzanie keratyny do włosów znacząco poprawia ich kondycję i wygląd. Co niezwykle ważne – prawidłowo wykonane keratynowe prostowanie włosów jest w pełni bezpieczne i nie niszczy włosów.

Keratynowe prostowanie włosów – jak wygląda zabieg

Zabieg keratynowego prostowania polega na tzw. „wprasowaniu” we włosy preparatu keratynowego przy użyciu żelazka fryzjerskiego rozgrzanego do 230 stopni. Przed zabiegiem włosy koniecznie należy umyć szamponem oczyszczającym. Pod wpływem szamponu łuski włosa otwierają się, a nałożona keratyna głęboko wnika w ich strukturę i wypełnia wszystkie ubytki. W kolejnym kroku łuski włosa zostają zamknięte, a ich struktura ulega rekonstrukcji. 

Naszym klientkom oferujemy dwa rodzaje keratynowego prostowania – keratyną oraz botox. Zabieg keratyną przeznaczony jest przede wszystkim dla włosów grubych, opornych, uszkodzonych i po zabiegach typu farbowanie czy rozjaśnianie. Natomiast botox to wygładzający zabieg głównie na cienkie włosy o drobnej strukturze. Do obu zabiegów używamy wyłącznie najwyższej jakości kosmetyków Amazon.

Po zabiegu warto stosować specjalny szampon po keratynowym prostowaniu włosów.

Dla kogo keratynowe prostowanie włosów

 • Keratynowe prostowanie włosów polecane jest dla osób ze zniszczonymi i cienkimi włosami oraz dla kobiet, które chcą wyprostować swoje falowane czy kręcone włosy.
 • Keratyna będzie doskonałym ratunkiem na szkody wyrządzone przez farbowanie, prostowanie czy suszenie włosów.
 • Zapewnia także ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i przed nadmiernym puszeniem się i elektryzowaniem (zwłaszcza zimą). 
 • Idealnie sprawdzi się dla kobiet, które chcą cieszyć się idealną fryzurą bez konieczności układania włosów. 

Efekty po zabiegu:

 • regeneracja zniszczonych włosów i ich głębokie nawilżenie
 • brak puszenia się i elektryzowania
 • zdrowe, gładkie, lśniące i pełne blasku włosy
 • podatne na stylizację
 • proste bez używania prostownicy 
 • ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
 • efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy

od 1 h do 3 h

czas trwania zabiegu

od 150 zł do 300 zł

cena zabiegu