Skip to content
przedłużanie włosów

przedłużanie włosów

długie i gęste

włosy

Przedłużanie włosów

Każda kobieta marzy o zdrowych, pięknych i gęstych włosach. Jeśli chcesz zagęścić lub wydłużyć swoje kosmyki, wybierz się na profesjonalne przedłużanie włosów. To bezpieczny i skuteczny sposób na poprawę swojej fryzury. Prawidłowo wykonany zabieg da bardzo naturalny efekt. Wykonujemy przedłużanie włosów dwoma metodami – kanapkową oraz keratynową. Obie metody są w pełni bezpieczne dla naszych włosów i dają oszałamiające oraz długotrwałe rezultaty. Doczepiane kosmyki doskonale wkomponowują się w naturalne włosy, a łączenia doczepianych włosów są niewidoczne. Rodzaj metody zabiegu najlepiej indywidualnie dobrać do włosów.

Przedłużanie włosów to świetne rozwiązanie dla kobiet, które mają cienkie włosy, a chciałaby cieszyć się gęstymi włosami. To także rewelacyjny sposób, by błyskawicznie wydłużyć fryzurę bez żmudnego i czasochłonnego procesu zapuszczania włosów.  Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów sprawia, że stają się one wizytówką kobiety. 

Metoda kanapkowa 

To nieinwazyjny zabieg, który można porównać właśnie do kanapki. Tu wkładem są włosy klientki, które przyklejone są od dwóch stron włosami na taśmach. Najczęściej wykorzystuje się taśmy szerokości 4-5 cm. Jedna kanapka to dwie taśmy włosów doczepianych przyklejonych do pasma włosów naturalnych. Taśmy są bezbarwne i elastyczne, przykleja się je przy skórze głowy, dlatego są praktycznie niewidoczne. Doczepiane włosy przesuwają się wraz z odrastaniem naturalnych włosów, więc należy pamiętać, by regularnie podciągać taśmy jak najbliżej skóry głowy. Czynność tę należy wykonywać zazwyczaj raz w miesiącu. Nie ma obawy, że włosy odpadną same, ponieważ taśmy są bardzo mocne i dopiero specjalny płyn umożliwia ściągnięcie doczepianych pasm. Metoda kanapkowa inaczej nazywana jest metodą tape on.

Metoda keratynowa

Keratynowa metoda przedłużania włosów wykorzystuje pasemka zakończone keratynową łuską. Keratyna jest podstawowym budulcem włosów i odpowiada między innymi za ich dobrą kondycję i połysk. Przy pomocy zgrzewarki lub pistoletu z keratynowym wkładem pasma są doczepiane do naturalnych włosów. Pojedyncze przyczepiane pasemka są niewielkie, dzięki czemu można łatwo kontrolować ich ilość i miejsce doczepiania. Metoda keratynowa jest zabiegiem trwałym i bardzo efektownym. W tej metodzie możliwe jest regulowanie ilości keratyny i wielkości łączeń. Prawidłowo nałożone zgrzewy idealnie trzymają doczepione włosy nawet do 3 miesięcy. Włosy po keratynowym przedłużaniu wymagają specjalnej pielęgnacji. 

około 3 h

czas trwania zabiegu

od 400 zł

cena zabiegu